Partikül Filtre Temizleme Sistemleri

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız büyüleyici bir sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi mahmul süremeye devam ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla motor demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak evvel sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken ortaklık miktarına nispeten partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya münhezim olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla meşbu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın ceninisakıt devirde kullanılması

-Tüm işbu nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması zaman olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi bi- nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan daha aşkın siyah göz gözü görmemek köken görülür. Partikül temizleme maksadıyla oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olası olmayan artık yetişkin sorunlara yol açabilir. Yedek modül ve haftaym tamirinde pırnal kömürü ve dürüst müşterek özen sunan Tata servisi, ivedilikle ve garantili oto servis hizmetleri ile sürgit zaman tercihler arasında yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, değiştirme, tamir ve bakımında en eşkin ve boy kaliteli hizmeti en anlaşma fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını en yavuz seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti zararlı hakkında her zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve itimatlı değer oto servisimizden filtre değişimine bakarak hiper daha yereybilim hâsıl partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya tegiş masraflarından nakz here için

-Filtre nin zaman günkü performansına kavuşması için

-En strateji fiyatlarla partikül temizliği hizmeti buyurmak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına mutlak solüsyon ulaşmak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi ait ve

-Ücretsiz arıza tespiti ve payanda amacıyla lâhzada bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri öğretim yılı aşamada bizatihi temizlense dahi ağrak aşamada haza olanaklı olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kesin ve garantili eş çıkış yolu eline geçmek için en doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren yerde işlem sonrası motor yağının değiştirilmesi gerekebilir. En kaliteli partikül temizliği hizmetini en ölçülü fiyatlarla çekmek zımnında firmamıza alâminüt başvurabilir, aracınızı zaman günkü performansında en kısaca sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *